menuordersearch
toeflacademy25.com

چگونه تافل بالای 100 بگیریم؟ ,

عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید ...
۱۳۹۸/۱/۳۱ شنبه
(1)
(0)
چگونه تافل بالای 100 بگیریم؟
چگونه تافل بالای 100 بگیریم؟

مسلما در نقطه آغاز برای شرکت در آزمون تافل هر شرکت کننده برای خود یک هدف گذاری خاصی دارد. به عنوان مثال یک شخص ممکن است به دنبال کسب نمره 90 یا شاید حتی 85 در آزمون تافل باشد. اما با قاطعیت می توان ادعا کرد که کسب نمره  تافل بالای 100 برای هر شرکت کننده ای می تواند نمره قابل قبولی باشد. فاکتورهای مختلفی در موفقیت و کسب نمره بالا در آزمون تافل نقش دارند که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم. مسلما سطح دانش زبانی هر متقاضی در نقطه شروع متفاوت است و ممکن است در نقطه شروع بعضی از افراد در رقابت آزمون تافل آماده تر باشند اما توجه به این نکته ضروری است که با صرف زمان مناسب و تمرین های لازم می توان به راحتی نمره موردنظر را در آزمون تافل کسب نمود. تعیین دو فاکتور مشخص می کند که شما روزانه چند ساعت باید صرف مطالعه کنید. اولین فاکتور این است که در چه بازه زمانی می خواهید برای شرکت در آزمون تافل آماده شوید. به عنوان مثال هدف شما این است در مدت زمان 5 ماه (یا کمتر) آماده شرکت در آزمون تافل شوید. فاکتور دوم این است که چه نمره ای مدنظر شما است. مثلا طبیعی است که اگر شما نمره بالای 100 از آزمون تافل می خواهید مسلما باید زمان بیشتری را روزانه صرف مطالعه زبان انگلیسی کنید. پس از تعیین این دو فاکتور مهم ترین قسمت آغاز می شود و آن برنامه ریزی است. فراموش نکنید با برنامه ریزی رسیدن به هر هدفی آسان می شود. 

**تدریس خصوصی تافل (تهران) در قالب دوره فشرده تافل توسط کادر تافل آکادمی ارائه می شود. کلاس های خصوصی تافل آکادمی شامل آموزش تمامی گرامرهای لازم، تکنیک ها و روش های پاسخگویی به سوالات آزمون تافل می باشد. جلسات دوره فشرده تافل از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شامل تدریس رایتینگ تافل ( 6 جلسه)، تدریس اسپیکینگ تافل (12 جلسه)، ریدینگ (2جلسه) و لیسنینگ (2 جلسه) می باشد. از صفر تا صد  آزمون تافل توسط مجموعه تافل آکادمی در دوره فشرده تافل خدمت شما عزیزان آموزش داده می شود. در صورت داشتن هرگونه سوالی به آدرس تلگرام تافل آکادمی پیام داده و یا با شماره 77941456-021 تماس حاصل فرمایید.**

کلاس خصوصی آیلتس در تهران

بطور کل آزمون تافل دانش زبان انگلیسی شما را در قالب 4 مهارت مورد ارزیابی قرار می دهد که عبارتند از : ریدینگ(reading)، لیسنینگ(listening)، رایتینگ(writing) و اسپیکینگ(speaking). در مقالات سایت تافل آکادمی ساختار کلی آزمون تافل و تک تک بخش های آن معرفی شده اند. مسلم است که برای کسب نمرات بالا و موفقیت در بخش های مختلف آزمون تافل نیاز دارید تا دانش واژگانی و گرامری خود را به حد قابل قبولی ارتقا دهید. در ادامه به معرفی اقدامات لازم برای موفقیت در تک تک بخش های تافل پرداخت شده است.

 

1) ریدینگ (reading)

کلاس خصوصی تافل در تهران

موفقیت در بخش ریدینگ تافل بیش از هرچیز نیاز به تقویت دایره واژگانی دارد. مسلم هست که هرچه دانش لغوی شما در زبان انگلیسی بالاتر باشد از شانس بیشتری برای کسب نمره بالا از بخش ریدینگ تافل برخوردار هستید. برای این مهم کافی است در مرحله اول منابع موردنیاز و ضروری را مطالعه نمایید. اما نکته مهم این است که به آن ها اکتفا نکرده و حتما سعی کنید منابع بیشتری را مطالعه نموده و تا جایی که می توانید دانش واژگانی خود را ارتقا دهید. فراموش نکنید تقریبا تمامی شرکت کنندگان در آزمون تافل منابع اولیه را مطالعه نموده اند و آنچه باعث می شود که شما از آن ها پیشی بگیرید، مطالعه منابع مضاف است. در برنامه ریزی خود حتما باید زمان مشخصی را به مطالعه منابع واژگان جدید و تقویت مهارت ریدینگ خود اختصاص دهید. پیشنهاد میکنم پس از مطالعه منابع اولیه به سراغ آزمون های TPO رفته و سعی کنید متن های آن را مطالعه کرده و هر لغت جدیدی را که می بینید یاد بگیرید. 

 

2) لیسنینگ (listening)

هزینه هرجلسه آموزش تافل

اگرچه در نگاه اول شاید اینگونه به نظر برسد که مهارت شنیداری زبان انگلیسی تنها در بخش لیسنینگ بکار گرفته شود اما در واقع توانایی لیسنینگ مهم ترین فاکتور برای موفقیت در آزمون تافل است. زیرا نه تنها در بخش لیسنینگ بلکه در بخش های رایتینگ ترکیبی (integrated writing) و اسپیکینگ (speaking) نیز بدون این مهارت نمی توان نمره قابل قبولی کسب کرد. برای تقویت لیسنینگ خود نیز باید روزانه زمان مشخصی را به آن اختصاص بدهید. سرعت مکالمات در بخش لیسنینگ آزمون تافل کمی پایین تر از مکالمات روزمره و محاوره زبان انگلیسی(American) بوده و محتوای آن ها مربوط به فضای آکادمیک و موضوعات علمی می باشد. برای تقویت مهارت لیسنینگ خود سایت های مختلفی در مقالات تافل آکادمی معرفی شده است. پیشنهاد می شود پس از مدتی تمرین به سراغ آزمون های TPO رفته و تمرین های اصلی خود را آغاز کنید. تکنینک های مختلفی برای کسب نمره مناسب از بخش لیسنینگ تافل وجود دارند که در دوره های تدریس خصوصی و فشرده تافل آکادمی به شما عزیزان آموزش داده می شود اما توجه به این مساله ضروری است که این تکنینک ها به تنهایی نمی توانند تضمین کننده نمره بالای شما در این بخش باشند و شما باید با تمرین مناسب مهارت لیسنینگ خود را ارتقا دهید.

 

3) رایتینگ (writing)

 

تافل تضمینی در 4 ماه

بدون شک بخش رایتنینگ تافل نیاز به تمرین فراوان دارد تا شما عزیزان موفق به نوشتن یک متن قابل قبول شوید و بتوانید نمره خوبی کسب کنید. برای موفقیت در بخش رایتینگ چند موضوع را باید در نظر بگیرید. اولا برای شروع تمرین های رایتینگ خود سعی کنید دانش واژگانی و گرامری خود را به حد قابل قبولی رسانده باشید. مثلا از لحاظ گرامری باید تسلط کافی بر کلاوزها، کانکتورها، مدال ها و زمان های افعال داشته و بتوانید بخوبی از آن ها در متن استفاده کنید. ثانیا باید با معیارهای تعیین نمره رایتینگ تافل آشنایی کاملی داشته باشید تا ساختار یک متن مناسب را بخوبی بشناسید. در نهایت شما عزیزان باید با استراتژی قدم به قدم برای نوشتن یک رایتینگ عالی آشنا باشید. این استراتژی شامل نت برداری، اسکیم کردن متن و استخراج مطالب از آن، رعایت ساختار و بدنه متن رایتینگ و تصحیح آن می باشد. شدیدا از بهره گیری از تمپلیت های آماده در اینترنت خودداری کنید. دلایل این امر در مقاله "چرا تمپلیتی ننویسیم؟" بطور کامل توضیح داده شده است.

**تدریس خصوصی تافل (تهران) در قالب دوره فشرده تافل توسط کادر تافل آکادمی ارائه می شود. کلاس های خصوصی تافل آکادمی شامل آموزش تمامی گرامرهای لازم، تکنیک ها و روش های پاسخگویی به سوالات آزمون تافل می باشد. جلسات دوره فشرده تافل از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شامل تدریس رایتینگ تافل ( 6 جلسه)، تدریس اسپیکینگ تافل (12 جلسه)، ریدینگ (2جلسه) و لیسنینگ (2 جلسه) می باشد. از صفر تا صد  آزمون تافل توسط مجموعه تافل آکادمی در دوره فشرده تافل خدمت شما عزیزان آموزش داده می شود. در صورت داشتن هرگونه سوالی به آدرس تلگرام تافل آکادمی پیام داده و یا با شماره 09385325971 تماس حاصل فرمایید.**

 

4) اسپیکینگ (speaking)

 

هزینه کلاس خصوصی تافل

اغلب متقاضیان آزمون تافل در نگاه اول اسپیکینگ را سخت ترین بخش آزمون تافل می دانند. برخلاف تصور موفقیت در بخش اسپیکینگ تافل و کسب نمره قابل قبول در آن به راحتی قابل دسترسی است. دلیل این امر نیز ساختار مشخص و ثابت بخش اسپیکینگ تافل است. همان طور که می دانید بخش اسپیکینگ تافل شامل 6 سوال است که انواع سوالات آن با ذکر نمونه در مقاله اسپیکینگ تافل آکادمی معرفی شده اند. به جرات می توان گفت که تکنیک ها و روش های پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ تافل می توانند تاثیر بسیار زیادی بر نمره شما داشته باشند. زیرا اگرچه مدیریت زمان در تمامی بخش های آزمون تافل نقشی مهم ایفا می کند اما به جرات می توان گفت که بیشترین تاثیر را در بخش اسپیکینگ تافل نشان می دهند. تاثیر تکنیک های نت برداری، برنامه ریزی و مدیریت زمان برای پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ تافل انکارناپذیر هستند. قبل از ورود به آزمون های TPO و پاسخ به سوالات بخش اسپیکینگ آن حتما سعی کنید روزانه زمان مشخصی را صرف تمرین اسپیکینگ خود کنید تا کمی با صحبت کردن به زبان انگلیسی خو بگیرید. مقالات مختلفی برای آشنایی با روش های تاثیرگذار در تمرین مهارت اسپیکینگ در سایت تافل آکادمی ارائه شده است. 
در دوره تدریس خصوصی تافل تکنیک های و روش های پاسخ به سوالات اسپیکینگ تافل در 12 جلسه و به صورت فشرده آموزش داده می شود. جهت هماهنگی به آدرس تلگرام پیام داده و یا با شماره 77941456-021 تماس حاصل فرمایید.
 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده